вівторок, 9 березня 2021 р.

УВАГА🩸"Зошит смерті"

 Зошит смерті" — це нова страшна забава, якою захоплюються наші діти!

Ми вже чули про небезпечні ігри:"Синій Кит", "Момо" і т.і., які мають суттєвий вплив на не зовсім сформовану, і не загартовану життєвим досвідом, дитячу психіку. Про ці жахливі ігри багато говорять в публічному просторі, часто смерті дітей люди пов'язують з завданнями, які потрібно виконати слідуючи інструкціям, які дає куратор гри.

Увага!!! З'явилося нове і небезпечне захоплення дітей...

Іформація від практичного психолога однієї зі шкіл Київській області: батьки виявили у доньки "Зошит смерті"(додам фото в дописі).

Тато і мама дівчинки шоковані такою знахідкою. Я з ними двічі спілкувалася по телефону: перший раз —до їхньої розмови з донькою, другий раз щойно — після їхньої розмови з дитиною.

🚨На обкладинці зошита, який знайшли у дівчинки, є два написи:

1️⃣Зошит смерті (білою фарбою).

2️⃣"Я хочу померти" (зеленою фарбою).

Перший запис в зошиті дівчинки датовано: 17.02.21

🚨Що розповіла дівчинка батькам про гру?

Зараз існує дуже популярне аніме "Зошит смерті". Велика кількість дітей захоплюються цією "грою". Як сказала дівчинка — майже всі її однокласники мають свій власний "Зошит смерті". (Дівчинці 12 років. Сім'я дівчинки живе в Ірпені).

В цей зошит діти записують прізвище і ім'я того, хто повинен обов'язково померти(!!!). Інколи діти обговорюють між собою записи в своєму зошиті, запитують чиє ім'я внесено в список смертників в зошиті того, чи іншого автора "зошита смерті".

Про гру "Зошит смерті" дівчинка дізналася з Тік-току. Розповіла також, що в додатку "Тік-ток" діти, які грають в гру, публікують інформацію, яку шкоду вони зроблять собі і своєму здоров'ю і детально описують умови, які вони виконають. Що мається на увазі?

Наприклад діти пишуть:

🔎Якщо я вип'ю 15 таблеток, то у мене буде така аватарка (чітко вказують, яка сама аватарка);

🔎якщо я поріжу собі вени, то у мене буде така аватарка (вказують, яка саме);

🔎якщо я буду вистрибувати з вікна, то у мене буде така аватарка (визначають, яка саме аватарка).

❗Цю інформацію в додатку "Тік-ток" діти пересилають один одному через певні групи/спільноти.

🚨Дівчинка знає про існування інших дивних і небезпечних "захоплень", які рекламують і пропагують через додаток "Тік-ток", але розповісти подробиці не може, бо видаляла ці групи, як тільки вони з'являлися в акаунті дитини.

Хтось з дорослих буде сміятися з цього допису і казатиме:"Це лише гра. Це всього лише зошит!". Але ми не можемо прогнозувати і завчасно знати, до яких наслідків приведе такий безневинний вид захоплення дітей. Сприйняття дітей залежить від багатьох факторів, які формують: їхній світогляд, їхнє коло спілкування, їхні вчинки та захоплення, а головне — подальший шлях, який обирає дитина.

🙏Бережімо наших дітей!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Медіаграмотність в протидії гібридній загрозі та пропагандистському впливу

  Одна зі стратегічних цілей дезінформації – посіяти серед читачів та глядачів хаос та зневіру. Світ, у якому читач вважає, що довіряти не м...